PON    18:15 – 19:30              telovadnica OŠ Stražišče - velika

TOR    17:00 – 19:00              dvorana Vojašnica Kranj

SRE     15:30 – 16:30              dvorana Planina

PET     17:45 – 19:00              telovadnica OŠ Stražišče - velika

SDA turnir v Žalcu

Danes 31.3. so dekleta odigrala dve tekmi na 4. turnirju 7.-12. v Žalcu. V prvi so premagale ŽRK Zelene doline Žalec, z 11:13 (5:9). Ključ do uspeha je bila odlična obramba, posebno v 1. polčasu. Naša zmaga nui bila ogrožena niti za trenutek. Po premoru, ki naši ekipi ni nič kaj koristil, so igrale proti RK Metliki in remizirale - 19:19 (polčas 11:9 za Metliko). Igra nam nekako ni stekla, večino tekme so imele pobudo in vodstvo nasprotne igralke, v 2. polčasu so naše le dosegle izenačenje in malo pred koncem tekme tudi povedle. Na koncu sta imeli tako ena kot druga ekipa priložnost za zmago, vendar je remi mogoče še najbolj pravičen. Pripisati je treba, da sta sodnika z nedoslednimi odločitvami vnašala precej nervoze v obe ekipi.

Ekipa je odšla v Žalec po dve novi zmagi, toda tudi tako smo lahko zelo zadovoljni. Smo še korak bližje 7. mestu v državnem prvenstvu. Bravo celotni ekipi!