Mladinske tekme

Mladinke so odigrale tekmo 1. kroga mladinske lige in doma izgubile z ekipo Velenja 17:25 (9:14). Gostje so bile večji del tekme boljši nasprotnik in so zasluženo zmagale.

2. krog - gostovanje v Veliki Nedelji pri ŽRK Ptuj. Po napeti tekmi, polčas 14:10, smo na koncu morali priznati premoč domačinkam, ob koncu rezultat 31:23.

V tekmi 3. kroga je bila v nedeljo odigrana domača tekma proti Mariboru. Po fantastičnem prvem polčasu in zanesljivem vodstvu (16:12) se je v drugem polčasu zgodil preobrat. Višje in močnejše gostje so zmanjševale domače vodstvo iz minute v minuto in 15 minut pred koncem prešle v vodstvo. Na koncu je z 23:26 zmaga odšla v Maribor. Sojenje ni bilo na ravni kvalitetne igre obeh ekip.