PON    18:15 – 19:30              telovadnica OŠ Stražišče - velika

SRE     18:30 – 20:00              telovadnica OŠ Jakoba Aljaža

PET     17:45 – 19:00              telovadnica OŠ Stražišče - velika

Mlajše deklice B

Zadnje tekme deklic MDB

Ekipa MDB je odigrala zadnje tekme letošnje sezone. Posebej ponosne so lahko na tekmo 13. kroga, ko so doma skorajda presenetile ekipo RK Krima A, ob polčasu 7:7, na koncu poraz 14:17. V letošnji sezoni so dekleta dobile potrebne izkušnje, ki jim bodo v prihodnje še kako koristile. Tekmovalna sezona je končana, se bo pa odigralo več prijateljskih tekem, predvsem z ŽRK Tržič.

V Kašlju tretji poraz

V soboto, 10.02.2018 je bila ob 10.00 uri v Športni dvorani v Kašlju odigrana prvenstvena tekma MDB med ekipama RK Ljubljana in RK Naklo/Sava. Sam končni rezultat ne pove veliko ( poraz z rezultatom 21:10, polčas (8:5 ), veliko pa pove dejstvo, da smo se zelo dobro skozi celo tekmo upirali domači favorizirani ekipi. Na momente je bila naša ekipa celo boljša od domače, a zopet nismo imeli sreče  pri zaključnih strelih na gol. Zmaga domačih je popolnoma zaslužena, za zmago so se domače igralke morale zelo potruditi, tudi sodniki so bili na tekmi zelo korektni pri svojih odločitvah za obe ekipi. Strelke pri RK Naklu : Pelko Alisa : 7 golov, Gaković Anđela : 2 gola, Kafol Iza : 1 gol. Naša mlada dekleta se domačih igralk niso ustrašila, igrala so pogumno in borbeno, manjka jim samo še malo več samozavesti in odločnosti. Naslednjo tekmo ( zadnjo tekmo v rednem delu prvenstva ) bodo naša dekleta odigrala predvidoma 4.3.2018 ob 10.00 uri v športni dvorani v Strahinju.

Vsem dekletom pa v času počitnic želimo veliko počitniških užitkov.  Zapisal : Slavko

Poraz v Stopičah

V soboto, 27.01.2018 je naša ekipa MDB RK Naklo/Sava igrala prvenstveno tekmo v Stopičah pri Novem Mestu z ekipo ŽRK Krka. Kljub dobri in napadalni igri naših deklet so žal tekmo izgubile z rezultatom 17:6 ( polčas  11:2 ). Zgovoren je podatek, da so naša dekleta kar 26 x vrgle žogo proti golu a niso dosegle zadetka, škoda vseh zamujenih priložnosti, veseli pa dejstvo, da so se izredno dobro znašla na pravem rokometnem igrišču v športni dvorani v Stopičah. Dekleta pogumno naprej. Zapisal : Slavko

Rezultati ekipe MDB RK Naklo/sava

Ekipa RK Naklo/Sava je v zadnjem tednu odigrala več prvenstvenih tekem. Rezultati :

RK Olimpija : RK Naklo  -  24:14 ( 15:5 )

RK Naklo - RK Krim - 7:31 ( 0:19 )

ŽRK Tržič - RK Naklo - 29:8 ( 16:5 )

Bolezen, poškodbe in druge odsotnosti igralk so botrovale neprijetne poraze. Mladim dekletom želimo še veliko športnih uspehov in čim boljše rezultate. Zapisal : Slavko

Poraz MDB z RK Ljubljana

V nedeljo, 03.12.2017 ( Prešernov rojstni dan ) je bila ob 10.00 uri v šolski telovadnici OŠ Jakoba Aljaža prvenstvena tekma MDB med RK Naklim-Sava in RK Ljubljana. Naša mlada dekleta so pogumno in korajžno začele srečanje, nekako sredi tekme pa je začela pri vseh dekletih popuščati koncentacija, vedno več je bilo tehničnih napak pri vseh dekletih in gostujoče igralke so to s pridom izkoristile. Končni rezultat tekme je bil 21:34 ( polčas 12:14 ). Še enkrat se je pokazalo, da naša dekleta ne zaostajajo po borbenosti in znanju za ostalimi ekipami, da pa se jim prepogosto pojavljajo osnovne napake iz rokometa. Naše strelke so bile : Alissa Pelko _ 16 golov, Anđela Gaković - 4 goli, Manja Sredojević - 1 gol. Manjkajo torej goli ostalih deklet. Gremo pogumno naprej !! Zapisal : Slavko