Urnik treningov

KADETINJE – Zlatko Japelj 031/771-026, Grega Kafol 031/360-451, Miha Krek 041/396-160

PON    18:00 - 19:30               dvorana Strahinj

TOR    18:00 - 20:00               dvorana Strahinj

SRE     18:30 - 20:00               OŠ Jakoba Aljaža - kondicijski trening, po dogovoru (Saša Bučan, 031/805-921)

PET     17:30 – 20:00              dvorana Strahinj

Kadetinje

Tekma kadetinj in mladink sobota 12.10.

Ustvarjeno Petek, 11 Oktober 2019
Napisal Urednik

Ekipi kadetinj in mladink imata zbor 13:20 v soboto na parkirišču pred dvorano Planina.

Tekmi sta ob 16:30 in 18:30 v Veliki Nedelji, povratek v poznih večernih urah.

Prva tekma kadetinj

Ustvarjeno Sobota, 05 Oktober 2019
V nedeljo 6.10. je zbor ob 9:15 pred dvorano na Planini, tekma 1. kroga kadetinj sezone 2019/2020 z Olimpijo v Tivoliju.

Zadnji dve tekmi kadetinj

Ustvarjeno Sreda, 13 Marec 2019

Dekleta so odigrala zadnji dve tekmi v letošnji tekmovalni sezoni. Z RK Olimpijo smo doživeli visok poraz doma (17:37), zato pa je toliko več zadovoljstva prineslo gostovanje pri ŽRK Litiji, kjer smo zmagali z 20:26. Punce so odigrale kot se spodobi, bravo!

Letošnjo sezono kadetska ekipa ne bo šla v razigravanje, saj jo je celotno sezono spremljalo ogromno poškodb. Zaradi tega so morale več pomagati mlajša dekleta, ki pa so trenutno zasedena v razigravanju SDA za 7.-12. mesto v Sloveniji. Upajmo, da bo prihodnja sezona prinesla več sreče glede poškodb.

Štiri kadetinje so odšle popolnit ŽRK Tržič v turnirjih za razigravanje, pohvalna odločitev. Njim in tržiški ekipi želimo veliko uspešnih iger.

Gostovanje kadetinj v Tržiču

Ustvarjeno Petek, 08 Februar 2019

Tudi naše kadetinje so te dni gostovale v Tržiču in dosegle delitev točk 15:15. Ob polčasu so gostiteljice vodile za dva gola. Igra se je v drugem polčasu precej izboljšala, vendar so naša dekleta nesrečno izpustila iz rok drugo točko par sekund pred koncem. Tudi smola je sestavni del športa, se pač zgodi. Vseeno vse pohvale!

Kadetinje Sava - Zagorje

Ustvarjeno Sobota, 26 Januar 2019

Kadetinje RK Sava so doma odigrale tekmo z RK Zagorje. Tri četrtine naše ekipe sestavljajo mlajša dekleta, saj je cela kopica kadetinj poškodovanih. Sicer dobro igrajo in uspešno nadomeščajo starejše soigralke, pa vendar so na tak način tekme proti vsakemu nasprotniku zelo težke, poleg tega pa so gostje zelo dobra ekipa. To se je tudi izkazalo na terenu, kljub bučni podpori navijačev in trudu deklet je bil končni rezultat 10:28 (5:17). Rezultat za pozabo. Dekleta, glave gor, prišli bodo boljši časi.