PON    18:00 – 19:30              dvorana Strahinj

PET     17:00 – 18:30              dvorana Strahinj

Kadetinje

Zadnji dve tekmi kadetinj

Ustvarjeno Sreda, 13 Marec 2019
Napisal Urednik

Dekleta so odigrala zadnji dve tekmi v letošnji tekmovalni sezoni. Z RK Olimpijo smo doživeli visok poraz doma (17:37), zato pa je toliko več zadovoljstva prineslo gostovanje pri ŽRK Litiji, kjer smo zmagali z 20:26. Punce so odigrale kot se spodobi, bravo!

Letošnjo sezono kadetska ekipa ne bo šla v razigravanje, saj jo je celotno sezono spremljalo ogromno poškodb. Zaradi tega so morale več pomagati mlajša dekleta, ki pa so trenutno zasedena v razigravanju SDA za 7.-12. mesto v Sloveniji. Upajmo, da bo prihodnja sezona prinesla več sreče glede poškodb.

Štiri kadetinje so odšle popolnit ŽRK Tržič v turnirjih za razigravanje, pohvalna odločitev. Njim in tržiški ekipi želimo veliko uspešnih iger.

Gostovanje kadetinj v Tržiču

Ustvarjeno Petek, 08 Februar 2019

Tudi naše kadetinje so te dni gostovale v Tržiču in dosegle delitev točk 15:15. Ob polčasu so gostiteljice vodile za dva gola. Igra se je v drugem polčasu precej izboljšala, vendar so naša dekleta nesrečno izpustila iz rok drugo točko par sekund pred koncem. Tudi smola je sestavni del športa, se pač zgodi. Vseeno vse pohvale!

Kadetinje Sava - Zagorje

Ustvarjeno Sobota, 26 Januar 2019

Kadetinje RK Sava so doma odigrale tekmo z RK Zagorje. Tri četrtine naše ekipe sestavljajo mlajša dekleta, saj je cela kopica kadetinj poškodovanih. Sicer dobro igrajo in uspešno nadomeščajo starejše soigralke, pa vendar so na tak način tekme proti vsakemu nasprotniku zelo težke, poleg tega pa so gostje zelo dobra ekipa. To se je tudi izkazalo na terenu, kljub bučni podpori navijačev in trudu deklet je bil končni rezultat 10:28 (5:17). Rezultat za pozabo. Dekleta, glave gor, prišli bodo boljši časi.

Tekma kadetinje Krka - Sava

Ustvarjeno Sobota, 19 Januar 2019

V Stopičah pri Novem mestu so naše kadetinje odigrale prvenstveno tekmo 9. kroga in izgubile s 33:12 (17:5). Tekma se je odigrala več ali manj v skladu s pričakovanji, saj naša kadetska ekipa vse bolj postaja podobna bolnišnici. Vskočile so mlajše igralke, ki so po svojih močeh odigrale tekmo. Kljub porazu se na takih tekmah mlajše igralke veliko naučijo, kar jim bo koristilo v prihodnosti in ta trenutek na "njihovih" tekmah. Priložnost za zmago bo kadetska  ekipa iskala na domači tekmi z Zagorjem.

Navijači, vabljeni v nedeljo, 20.1. ob 14:30 v dvorano Planina v Kranju!

Kadetinje Sava Kranj - Litija

Ustvarjeno Petek, 21 December 2018

Ekipa kadetinj je odigrala prestavljeno tekmo z ŽRD Litija in prepričljivo zmagala z 31:22. Ob polčasu sicer ni kazalo na tako izdatno zmago, v drugem polčasu pa so punce zaigrale še bolje in popolnoma zasluženo visoko zmagale. Celotna ekipa, zelo oslabljena zaradi poškodb igralk prve postave, si zasluži vse pohvale.